Firma F.P.H.U "JUNIOR - SUDER" je nástupcom spoločnosti F.P.H "JUNIOR" úspešne pôsobiacej na trhu od roku 1998 ako výrobca detských kočíkov.

Na výrobu kočíkov používame veľmi kvalitné materiály a spájame moderný, módny návrh s funkčnosťou. Ponúkame bohatý výber farieb.

Produkty firmy "JUNIOR - SUDER":
- kombinované kočíky Verso;
- kombinované kočíky VersoEX;
- kombinované kočíky Paradise;
- autosedačky Carlo (0-10kg);
- kočíky pre bábiky Nelly

Okrem výroby kočíkov máme aj dve predajne s detskými potrebami. Predávame tam detské odevy s veľkosťou od 56cm do 164cm, autosedačky, športové kočíky a hráčky.

Naše predajne sa nachádzajú v:
Myśleniciach, ul. Sobieskiego 10
Niepołomiciach, ul. Rynek 22

Pre uspokojenie Vašich požiadaviek naše výrobky sú komfortné a pohodlné pre deti a súčasne zaručujú im 100% bezpečnostť. Zaoberáme sa tiež obchodom s potrebami pre dojčatá a ich mamy - tak, aby naša ponuka bola pre Vás kompletná a nákup v našom internetovom obchode alebo predajni bol nielen jednoduchý ale aj príjemný.

výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne výrobca detské kočíky Poľsko kombinované športové univerzálne